OLTALOM ALAPÍTVÁNY
HANGANYAGOK (folyamatos a feltöltés):

Internetes előadások, sorozatok
videón:

A korábbi Életadó Televízió adásai is a
youtube-csatornára kerültek fel, újakkal egyetemben.

A paksi televízió felvétele az Arany-évforduló kapcsán

Duna TV irodalmi sorozat itt
Bibliacentrum mp3

A TrioTV Dunántúl Közéleti Magazinjában jelent meg
Reisinger János Arany Jánosról írt könyvének bemutatója (eredeti
itt)

Luther reformációja címmel a Duna TV 12 részes sorozatot indít Reisinger János közreműködésével.
Az első pár rész NAVA-pontokon (könyvtárak) megtekinthető
(az interneten csak
egyperces betekintő).

ÉLETADÓ TV

2006 októberétől folyamatosan készítünk televíziós műsorokat és helyezzük el őket a
www.eletadotv.hu honlapon. A műsorok letöltése ingyenes.Ha érdekli a Biblia erkölcsi tanítása, prófétikus történelemszemlélete, egészségügyi törvényei: az archívum több mint 200 órányi műsorából lehet válogatni. Folyamatos adásrendünk változatos nem ki-, hanem bekapcsolódást nyújt.

Az Interneten Életadó TV névvel bibliai műsorokat összeállító és továbbító internetes televízió jelentkezik. Célunk az, hogy a Biblia iránt érdeklődők számára megfelelő tájékoztatást nyújtsunk a Könyvek könyvével kapcsolatos valamennyi kérdésről. Műsorszerkezetünk tartalmaz tehát a Biblia belső összefüggéseivel kapcsolatos adásokat, de a Biblia és az erkölcs, az életmód, a művészetek és a tudomány összefüggéseit tartalmazóakat is.
Az egyes műsorokkal kapcsolatos kérdéseket a kedves nézők és hallgatók e-mailen juttathatják el hozzánk. A 2006. szeptember közepén kezdetét vevő vállalkozásunkhoz jó vételt és eredményes gondolkozást kíván az Oltalom Alapítvány, mely e vállalkozás létrejöttét elősegítette.

MŰSORSZERKEZET
Bibliai tanítások és rendszerük (egyes bibliai igék, történetek és témák kifejtése, gondolatok és eszmék összefüggése más vallásokkal és filozófiákkal)
Bibliai erkölcs és antropológia (más erkölcsi alapelvekkel való összefüggéseik és különbözőségeik)
Bibliai életmód (a helyes életmód alapelvei, betegségmegelőzés, gyógyítás és orvoslás)