OLTALOM ALAPÍTVÁNY
Táborhelyeink

Az
Oltalom Alapítvány Magyarországon Nagynyárád on tart fenn táborhelyet, ahol évek óta szervez nyári turnusokat. Erdélyben 2017-ben Hármaspatakon lesznek turnusok, valamint az orfűi zenei-bibliaismereti táborban is részt vesznek előadóink.

Magyarországi táborhelyünk
(Nagynyárád) Mohács mellett, egy csendes, tiszta sváb faluban található. A turnus előadásai mellett kirándulásra, a helyi kékfestő múzeum meglátogatására, a mohácsi emlékmű megtekintésére is lehetőség van, a délutáni nagy séták mellett.
Elszállásolás falusi turizmus keretében házaknál, étkezés közösen szervezve, előadások szintén közösen.
Pár fotó a 2014-es turnusról
itt található .

Az erdélyi táborhely
Hármaspatak on, Zilahtól nem messze található a hegyek között, a világ zajától távol. Elszállásolás a tábori épületben. Kirándulásokat lehet szervezni a közelbe. Ezen a táborhelyen is vegetáriánus étkeztetést biztosítunk mindenkinek.
Képek a 2016-os turnusról itt.